Cart Total Items (0)

Sepet

Hakkımızda

Bizi biz yapan değerlerimiz

2013 / ŞİRKET PROFİLİ

Çağın gereksinimlerine uygun kaliteli hizmet anlayışıyla kurulan Neotherm, yapı kimyasalları konusunda hizmet vermektedir. Daha hızlı ve doğru yoldan müşterisine ulaşmayı hedefleyen firmamız, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle önemli bir tedarikçi olarak sektördeki yerini almıştır.

Amacımız ülke çapında tanınan, güvenilir bir marka haline gelmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.

1993 yılından beri güven, kalite ve kesin çözüm anlayışıyla yola çıkan Dilek İzolasyon San. Tic. Ltd. Şti, size en etkili hizmeti, en hızlı ve en doğru yoldan ulaştırmak için şimdi de yapı kimyasalları konusunda öncü firması Neotherm ile sizlerle buluşuyor.

1996 / MÜŞTERİLERE VE TOPLUMA YAKLAŞIM

Firmamız müşteri odaklı pazarlama anlayışını benimsemektedir. Toplumun ihtiyaçlarını anlayarak üretim yapmayı ve beklentilere uygun çözümler üretmeyi görev edinmiştir. Sürekli iyileştirme politikası izleyen Neotherm, kalitesi yüksek, kolay ve pratik uygulama sağlayan ürünler geliştirme konusunda hizmet vermektedir.

Güvenilir ve kaliteli yapı ürünlerinin yanı sıra hızlı ve eksiksiz sevkiyatıyla da lider ve profesyonel bir yaklaşım ilke edinmiştir. İş ahlakı yüksek, toplumun kalite değerlerinin bilincinde, daima daha iyisi için kendini geliştiren Neotherm, dürüst ve etkili hizmetiyle sektörde lider olma yoluna girmiştir.